Islanda nuk pret, barazohet rezultati në fillimin e pjesës së dytë

Islanda ka barazuar rezultatin në minutat e para të pjesës së dytë.

Në minutën e 49-të të lojës, Thorsteinsson ka shënuar duke barazuar kështu rezultatin.

Një gabim në repartin tonë të mbrojtjes, i ka kushtuar shumë pasi vendasit nisën një kundërsulm dhe arritën të shënojnë.

Kategoritë
Sport