Jasharaj: Greva vazhdon, s’duhet të dorëzohemi se nuk na ndalen të zezat nga Qeveria

Kryetari i Këshillit Grevist të Bashkimit të Sindikatës së Bashkuar të Arsimit dhe Kulturës (SBAShK), Rrahman Jasharaj, i shoqëruar me bashkëpunëtorë ka vizituar shkollën “Ismail Qemali” në Prishtinë, raporton Ekonomia Online.

Kategoritë
LajmeVendi