Këta janë kosovarët që kanë ngjashmëri të frikshme me Ismail Qemalin dhe Isa Boletinin

Të ftuar në emisionin “Sui Generis” të Insajderit, Bedri Selmani dhe Adem Zhitopotoku kishin rrëfyer për jetën e tyre personale.

Meqë pamja e tyre është aq e ngjashme me figurat historike ata ishin shprehur të gatshëm për të luajtur në ndonjë film.

Si do ta trajtonin ata temën në film dhe çka do të kishin ndryshuar nga historia e kuptoni përmes intervistës së bashkangjitur.

Kategoritë
LajmeVendi