Klubi i panjohur anglez bën shaka me Ronaldon, thotë se nuk e dëshiron portugezin në skuadër

Një skuadër e National League, Bromley ka përdorur rrjetet sociale për t’u tallur me Cristiano Ronaldon, duke deklaruar se ata nuk dëshirojnë të nënshkruajnë me portugezin.

Kjo vjen pas raportimeve se Ronaldo dëshiron të largohet nga Al-Nassr vetëm disa muaj pasi bëri lëvizjen në Arabinë Saudite dhe mund të kthehet në Real Madrid.

Nëse ai do të kthehet në Angli, një gjë është e sigurt, pasi ai nuk do t’i bashkohet skuadrës së Ligës Kombëtare të Bromley-t pas shakave të tyre në Twitter.

Vanarama shkroi : ‘Nuk është tepër vonë nëse dëshiron të luash me të bardhë sezonin e ardhshëm, Cristiano’, me një foto të 38-vjeçarit me fanellën e Bromley-t.Megjithatë, ekipi i Bromley vepruan shpejt për t’u distancuar nga një lëvizje, duke u përgjigjur : ‘Jo, je mirë.’

Kategoritë
LajmeSport