Konspiracionisti Sllamniku: Joe Biden ka vdekur moti, ai që paraqitet është vëllau binjak i tij

Konspiracionisti, Arianit Sllamniku, ka çuditur me teorinë e tij të re.

Ai thotë se ka fakte, që presidenti amerikan, Joe Biden, nuk është i gjallë dhe nuk është i vërteti ai që aktualisht paraqitet para publikut, shkruan lajmi.net.

Thotë se Joe Biden i vjetri ka vdekur qysh moti, teksa ky që tash del nëpër media, është vëllau i tij binjak. /Lajmi.net/

Kategoritë
LajmeTë ndryshme