Kurti dhe Konjufca shijojnë diellin sot, dalin bashkë për kafe

Kryeministri Albin Kurti dhe kryeparlamentari Glauk Konjufca kanë dalë sot për kafe.

Fotografinë e dy krerëve të shtetit e ka publikuar Ilir Kërçeli, shef i kabinetit të Konjufcës.

Kurti e Konjufca shihen duke pirë kafe në një nga lokalet e Prishtinës, teksa shijojnë kohën me diel.

 

Kategoritë
LajmeVendi