Lojtari i Unitedit përplasi një BMW 110,000 euro, shtatë ditë më vonë bleu një Lamborghini

Ylli i madh i Manchester United, Antony, në seancën e fundit stërvitore në qendrën Carrington është shfaqur me një Lamborghini të re, që është automjeti i tij i ri që e ka blerë menjëherë pas aksidentit automobilistik.

Nëntë ditë më parë, braziliani pati një aksident të rëndë pasi humbi kontrollin e BMW-së në autostradë teksa kthehej nga festat e Vitit të Ri.

Me atë rast i ka shkatërruar tërësisht BMW-në e tij me vlerë 110 mijë euro, por mesa duket nuk është penduar gjatë dhe ka gjetur një zëvendësues të denjë.

Antoni u shfaq sot me një makinë të re. Bëhet fjalë për një Lamborghini Aventador prej 337,000 £, kështu që ai padyshim u pendua shpejt për incidentin ku humbi kafshën e tij.

Ngjarja ka ndodhur jo shumë larg shtëpisë së tij në Hale, pranë Mançesterit. Aty ai humbi kontrollin me BMW X6 dhe doli nga rruga dhe qëlloi veten në një gardh. Fatmirësisht gjithçka ka përfunduar me dëme materiale.

Kategoritë
Sport