Lot dhe trishtim, fytyra e lojtarëve disa sekonda pas largimit të bujshëm nga Botërori

Ata thjesht nuk mund ta imagjinonin një rezultat të tillë.

Kroacia e eliminoi Brazilin nga Kupa e Botës me penallti.

Pak sekonda pas përfundimit të ndeshjes, kamerat fiksuan me radhë brazilianët. Ka shumë dhimbje dhe lot në këto foto.

Kategoritë
LajmeSport