Macja hyn në fushë dhe ndërpret ndeshjen, momenti komik bën xhiron e rrjetit

Një ngjarje sa e pazakontë aq edhe me humor ka ndodhur gjatë një ndeshjeje bejsbollit në SHBA.

Një mace është future në fushë dhe ka ndërprerë ndeshjen. Ajo ka rrëmbyer vëmendjen e të gjithëve, madje edhe të mediave, duke u kthyer në personazhin kryesor të kësaj sfide.

Ajo bëri një xhiro përgjatë gjithë fushës, duke u bërë aq e famshme sa shumë njerëz kanë kërkuar ta adoptojnë.

Ky moment i veçantë ka bërë xhiron e rrjetit duke marrë mijëra klikime.

Kategoritë
Të ndryshme