Martohet futbollisti i Kosovës, Florent Hadërgjonaj

Florent Hadërgjonaj dhe Dorina Podrimja e kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë.

Reprezentuesi i Kosovës këtë e ka bërë të ditur sot përmes një postimi në llogarinë e tij zyrtare në “Instagram”.

“Zyrtarisht Z & Znj Hadergjonaj”, ka shkruar 27-vjeçari.

Kategoritë
Sport