Mauro Icardi synon të hyjë në biznes me shitjen e kafes turke

Është pohuar se Mauro Icardi, të cilin Galatasaray e mori me qira nga PSG, do të fillojë jetën e tij të biznesit. U tha se futbollisti argjentinas ka bërë disa përpjekje për të bërë tregti me shitjen e kafes turke

Sulmuesi argjentinas, i cili i solli fitoren skuadrës së tij me 2 gola në derbin e Beshiktashit dhe e çoi në majë ecurinë e tij, po përgatitej të bënte edhe përpjekje të rëndësishme në jetën e biznesit.

Sipas lajmeve në shtypin argjentinas; Është thënë se Mauro Icardi ka bërë disa përpjekje për të tregtuar kafen turke.

Gjithashtu u theksua se sulmuesi i suksesshëm ka pasur takime me disa biznesmenë turq për këtë çështje.

Kategoritë
LajmeSport