Mbesa e Cristiano Ronaldos që nuk e njeh askush

Quhet Alícia Beatriz Aveiro dhe tashmë që mediat kanë zbuluar lidhjen e saj, me siguri që fama do të rritet ashtu si edhe numri i ndjekësve në rrjetet sociale.

Me një dëgjim të parë emri saj nuk thotë asgjë, por Alícia ka një sekret, ajo është mbesa e Criatiano Ronaldos.

Më saktësisht, 23-vjeçarja është vajza e vëllait të sulmuesit, Hugo. Linja perfekte për bukuroshen luzitane.

Kategoritë
Sport