Mbretëresha e paditur e Anglisë? Britney Spears dhe Princi William ishin në lidhje

BRITNEY SPEARS mund të ishte bërë mbretëresha e Anglisë, ose më mirë bashkëshortja e Princit, por fati vendosi ndryshe. Domethënë, ata pak më të rriturit do ta kujtojnë epokën para Kate Middleton.

Ishte një kohë kur Britney Spears po shkëlqente dhe po i vinte flakën botës, dhe Princi William ishte ende një adoleshent. Hite si Baby One More Time dhe Oops! I Did It Again kryesoi listat muzikore dhe Britney nuk kishte nisur ende një lidhje me Justin Timberlake dhe ishte një nga vajzat më të dëshirueshme në botë.

Princi William ishte gjithashtu i vetëm. Beqari më i dëshirueshëm në botë me flokët e tij të dendur biond në atë kohë ishte ëndrra e shumë vajzave, mes tyre edhe Kate dhe duket se mes tij dhe Britney-t ka pasur disa shkëndija romantike.

Pothuajse në një datë

Britney më pas zbuloi në një intervistë se ajo dhe Uilliam kishin korrespodencë dhe se ata pothuajse dolën në një takim: “Ne shkëmbyem disa e-mail dhe ai duhej të vinte të më shihte diku, por nuk funksionoi.”

Historia u konfirmua nga biografi Christopher Anderson, i cili zbuloi për US Weekly se William ishte në një “marrëdhënie kibernetike” me Britney Spears. Por këngëtarja nuk ishte e vetmja. Uilliam gjithashtu korrespondonte me Lauren Bush, modele dhe mbesa e presidentit amerikan George W. Bush.

Kategoritë
Të ndryshme