Mike Tyson e përqafoi Hasbullën si një fëmijë i vogël dhe u përpoq t’i kafshonte veshin

Në internet është publikuar një video në të cilën Mike Tyson kapi 20-vjeçaren ruse Hasbulla Magomedov dhe tentoi t’i kafshonte veshin.

Një video e shkurtër e postuar në Twitter tregon boksierin dhe një nga sensacionet më të mëdha të internetit të ditës së sotme duke pretenduar se është në mes të një ndeshje boksi.

Më pas Majk e kapi Hasbullën në krahë sikur të ishte një fëmijë i vogël dhe më pas u përpoq t’i kafshonte veshin ndërsa pjesa tjetër e studios qeshte me të madhe.

Videoja mblodhi miliona shikime dhe përdoruesit e Twitter shkruanin në komente se kjo situatë i bëri të qeshin, por disa e kritikuan dhe e quajtën të çuditshme.

Fjala vjen, Hasbulla Magomedov u bë një nga sensacionet më të mëdha virale dhe fama e tij në internet i solli angazhime të shumta, përfitime serioze financiare, si dhe u bë anëtar i UFC-së së famshme, ku punësohet si promotor.

Kategoritë
Të ndryshme