Miku pretendon se Hulk Hogan nuk i ndjen dot këmbët pas operacionit

Ish-ylli i mundjes dhe aktrimit Hulk Hogan po përjeton një dramë të vërtetë, sipas miqve, pasi ai mezi lëviz pas një operacioni të madh në shtyllën kurrizore, ndërsa agjenti i tij pretendon se gjërat nuk janë aq serioze.

Kjo histori u tregua nga ish-mundësi Kurt Angle, miku i tij i vjetër brenda dhe jashtë ringut.

“Nervat e Hulk janë prerë në pjesën e poshtme të trupit. Ai nuk i ndjen këmbët,” tha Angle, duke vënë në dukje se e pa atë duke lëvizur me një bastun.

“Ai nuk ka dhimbje dhe nuk ndjen asgjë. Më vjen shumë keq. Ai e futi zemrën dhe shpirtin në punën e tij dhe kjo po e ha. dhe rrezikon të përfundojë në karrige me rrota”, shtoi ai.

Megjithatë, Rachel McRady, agjentja e Hulk Hogan, thotë se veterani është në gjendje të ecë pa ndihmë, pavarësisht se i tha Kurt Angle se nuk ka ndjenjë në këmbë.

“Ai është mirë,” tha agjentja e Hogan, Rachel McRady.

Hulk, emri i vërtetë i të cilit është Terry Eugene Bollea, u bë një nga emrat më të mëdhenj në botën e WWF gjatë viteve 80, dhe u pa shpesh në filma artistikë, shfaqje televizive dhe video lojëra.

Ai ka pasur edhe reality show-n e tij “Hogan Knows Best”, dhe gjatë karrierës së tij ka bërë rreth 25 operacione kirurgjikale.

Kategoritë
Të ndryshme