Modriq ka festuar ditëlindjen e një gazetareje bukuroshe argjentinase me nargjile në duar

Lojtarët e Real Madridit kanë festuar fitoren ndaj Barcelonës në derbin e madh në festën e ditëlindjes dhe në rrjetet sociale është shfaqur një foto e Luka Modric me nargjile.

Lojtarët e Realit dhe të zgjedhurit e tyre festuan ditëlindjen e gazetares dhe prezantueses atraktive argjentinase Mina Bonino. Ajo është gruaja e mesfushorit të Real Madrid, Federico Valverde.

Ishte një mundësi ideale për lojtarët e Klubit Mbretëror që të festonin një fitore të madhe ndaj Barcelonës në El Clasico me rezultat 3:1.

Foto nga festa janë publikuar menjëherë në rrjetet sociale dhe në fokus është Luka Modrić, detaji i të cilit nuk i ka munguar askujt. Në duart e një prej mesfushorëve më të mirë që bota ka parë ndonjëherë është një nargjile.

Futbollisti kroat vendosi të pushojë me nargjile dhe të shijojë shijet aromatike dhe fotoja u bë menjëherë hit në rrjetet sociale pikërisht për këtë.
Mirëpo, nuk ka nga ata që fajësojnë Modriqin për konsumimin e nargjileve, pasi kjo nuk u reflektua asnjëherë në paraqitjet e tij në fushë.

Në festë përveç Modriqit nuk kanë munguar edhe lojtarët e Realit, David Alaba, Lucas Vasquez, Marco Asensio, Dani Carvajal dhe bashkëshorti i ditëlindjes, Feda Valverde.

Kategoritë
Sport