Momentet argëtuese CZN Burak dhe Dani Alves (Video)

Futbollisti me famë botërore Dani Alves ka shkuar në rrjetin e famshëm të restoranteve turke CZN Burak. Momentet argëtuese të yllit janë vlerësuar shumë në rrjetet sociale.

CZN Burak vazhdon të përfaqësojë Turqinë në të gjithë botën.

Ylli i futbollit me famë botërore, Dani Alves, zgjodhi Dubain për pushimet e tij. Si çdo person që shkon në Dubai, ai shkoi në restorantin e famshëm turk CZN Burak.

Burak Özdemir, i cili ka përgatitur një video argëtuese me aktorin yll, ka gatuar me Dani Alves.

Ata kërcenin së bashku

Burak Özdemir, i cili më parë priti yje me famë botërore, kërceu halay me Dani Alves dhe artistin e famshëm Melhem Zein.

Kategoritë
FunTë ndryshme