‘Na lanë në m*t’: Shikoni si ushtarët rus ankohen se komanda i la në lloç, me pushkë të 1947’s

Në rrjete sociale ka dalë një xhirim i bisedës së ushtarëve të rinj rus ku ankohen se i janë dhënë pushkë e pajisje e të vjetra e të këqija. Shajnë rëndë komandën e tyre që po i hedh si mish për top në betejë, transmeton Gazeta Metro.

Ushtarët e rinj me helmeta të mëdha në kokë tundin kalashnjikovët dhe i ankohen njëri tjetrit për situatën në front duke fajësuar eprorët e tyre por duke e shfajësuar

Kategoritë
BotaLajme