Nënë për herë të dytë, aktorja turke poston fotot e reja me barkun e rrumbullakosur

Fahriye Evcen dhe Burak Ozçivit janë një ndër çiftet më të dashur në Turëi. Aktori i njohur dhe bashkëshortja e tij kurorëuan dashurinë e tyre në vitin 2017. Familja e e cila ka një djalë. Karan është në është në pritje të një anëtari të ri.

Lajmi se Burak Ozçivit dhe bashkëshortja e tij janë në pritje të një fëmije tjetër u bë publik pak kohë më parë. Fahriye Evcen është në muajin e gjashtë të shtatzënisë dhe gjinia tashmë është zbuluar.

Sipas informacioneve që u referohen burimeve të afërta të çiftit, fëmija i dytë i Fahriye Evcen dhe Burak Ozçivit do të jetë një djalë.

 

 

Duke numëruar ditët deri në lindjen e bebit, aktorja ka postuar së fundi disa foto me barkun e rrumbullakosur, për të përshëndetur të gjithë ndjekësit e saj në rrjet.

Me dhjetëra-qindra komente nga fansat i janë drejtuar aktores duke e komplimentuar për formën fizike dhe për fëmijën që do të vijë së shpejti në jetë.

Kategoritë
LajmeTë ndryshme