Neymar do të bëhet baba për herë të dytë

Ylli më i madh i futbollit brazilian të ditës së sotme, Neymar, ka bërë të ditur se së shpejti do të bëhet baba për herë të dytë.

Sulmuesi 31-vjeçar i PSG-së zbuloi në Instagram se e dashura e tij Bruna Biancardi (28) është shtatzënë.

Neymar dhe Bianca kanë publikuar foto në të cilat pozojnë duke vënë në pah barkun e nënës në pritje.

“Ëndërrojmë jetën tënde, planifikojmë ardhjen tënde dhe duke ditur që je këtu për të përfunduar dashurinë tonë na bën ditët shumë më të lumtura. Ti po vjen në një familje të bukur, me motrën, gjyshin dhe gjyshen, dajat dhe hallat që tashmë të duan. shumë!Hajde së shpejti fëmijë, mezi presim të të shohim!”, thuhet në njoftimin e tyre me një citim nga Bibla:

“Para se të të formoja në barkun e nënës sate, të kam njohur; para se të dilje nga barku i nënës sate, të kam shenjtëruar! (Jeremia 1:5)”.

Kështu Neymar do të bëhet baba për herë të dytë. Dantas ka një djalë 12-vjeçar, Davi Lucca, nga lidhja e tij e mëparshme me Karolinën.
Ai filloi një lidhje me influencuesin Bruno dy vjet më parë, dhe publikisht njoftoi se ata ishin bashkë në janar 2022. Në gusht të vitit të kaluar ata u ndanë, por shumë shpejt u pajtuan dhe tani janë në pritje të lindjes së një fëmije.

Kategoritë
Sport