Nga Mrekullia në qelinë 7, ‘Memo’ ndërron imazhin për rolin e Ataturkut

Aras Bulut Iynemli, i cili u shfaq në shumë produksione të rëndësishme si ” “Içerde”, “Çukur”, “Mrekullia në qelinë e shtatë”, tashmë po përgatitet të dalë para publikut me rolin e Ataturkut.

İynemli, i cili do të portretizojë Mustafa Kemal Atatürk në serialin televiziv Atatürk, ndryshoi imazhin e tij.

Aras Bulut Iynemli, i cili ka lyer flokët dhe mustaqet e tij në të verdhë për rolin e Ataturkut, ka fshehur imazhin e tij të ri me një kapele në reklamë.

Kategoritë
LajmeTë ndryshme