“Një nip Kosove në Kosovë”, Enver Hoxhaj takohet me Lulzim Bashën

Deputeti nga radhët e PDK’së, Enver Hoxhaj, ka njoftuar se është takuar sot me ish-kreun e Partisë Demokratike, Lulzim Bashën.

Përmes një statusi në rrjetin social Facebook, Hoxhaj ka bërë me dije se takimi është zhvilluar në Prishtinë, derisa ka thënë bashkëpunimi politik ndërshqiptar është jetik për të ardhmen e Ballkanit.

“Takim vëllazëror në Prishtinë me mikun tim të madh dhe të veçantë, Lulzim Basha! Bashkëpunimi politik ndërshqiptar është jetik për të ardhmen e Ballkanit. 🇽🇰🤝🇦🇱”, ka shkruar Hoxhaj.

Kategoritë
LajmeVendi