Një person tentoi të kaloi kufirin ilegalisht duke u fshehur në motorin e autobusit që shkonte në Maqedoni

Algjeriani, i cili hyri fshehurazi në autobusin turistik që shkonte në Maqedoni dhe mbeti i bllokuar në motorit, u shpëtua nga zjarrfikësit.

Një shtetas algjerian që donte të shkonte nga Stambolli në Maqedoni në mënyrë ilegale e lidhi veten në motorin e autobusit

Me lëvizjen e autobusit,  trupi i personit filloi të digjej. Më pas personi që ka nisur të bërtasë është vënë re nga pasagjerët. Shoferi i autobusit, i cili ka parë personin, ka denoncuar situatën në polici./gazetaere

Kategoritë
LajmeTë ndryshme