“Nuk e di se çfarë do të thotë tani, por më pas i pëlqeu gjithçka”, modelja britanike për romancën me CR7: Kur u ndamë, më ofruan shumë para, refuzova

Gemma Atkinson u takua me superyllin e Manchester United në vitin 2007.

Duke folur për Manchester Radio Key 103, modelja tha se takimet e saj me Ronaldon ishin jashtëzakonisht të relaksuara. Ajo gjithashtu kujtoi datën kur ata shkuan në shtëpinë e saj dhe kaluan kohë duke pirë një filxhan çaj dhe duke parë serialin Fools Get Lucky.

“Nuk e di se çfarë do të thotë ai tani, por më pas i pëlqente gjithçka që takimi të mbyllej kështu”, tha modelja.

Aktorja 37-vjeçare zbuloi gjithashtu se hodhi poshtë një shumë të madhe parash nga tabloidët për të folur për marrëdhënien e saj me Ronaldon:

“Kur u ndamë, më ofruan shumë para për të treguar se si shkoi romanca jonë. Nuk e desha dhe refuzova.”

Gemma Atkinson është fejuar me kërcimtaren Gorka Marquez. Ata kanë edhe një vajzë të quajtur Mia e cila ka lindur në vitin 2019.

Cristiano Ronaldo aktualisht është në një lidhje me Georgina Rodriguez. Çifti ka tre fëmijë. Së fundmi, paparacët kanë kapur duke pushuar në një klub në Ibiza.

Kategoritë
Sport