Nuk fshihen më, Gerard Pique shihet duke u puthur me të dashurën e re

Gerard Piqué dhe e dashurae re, Claria Chía Marti janë fotografuar për herë të parë së bashku. Dyshja e përfolur ndoqën një koncert të Dani Martin në Ai ndoqi një koncert të Danny Martin në Summerfest Cerdanya, ku shihen shumë të afërt me njëri-tjetrin.

Pamjet dolën në dritë në rrjetet sociale të programit El Gordo y la Flaca (Univisión). Sipas mediave vendase, çifti janë bashkë që prej shkurtit, kur ai ishte ende me Shakirën. Futbollisti dhe diva e muzikës pop i dhanë fund lidhjes së tyre pak muaj më parë.

Kategoritë
Sport