Nuk ishte i kënaqur nga pagesa, prifti rreh klientin pas funeralit (VIDEO)

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur 2 ditë më parë në Caserta të Italisë.

Prifti ndoqi dhe sulmoi besimtarin, pasi ky i fundit i la 25 euro në një funeral. Prifti nuk ishte i kënaqur me lekët që mori dhe kjo ishte arsyeja pse debati degradoi në sherr fizik.

Edhe pse besimtarët kanë specifikuar se dhënia e lekëve nuk është detyrim.

Mediet italiane kanë publikuar videon kur prifti rreh besimtarin në mes të rrugës në Itali.

Kategoritë
BotaLajme