Operacioni Brezovica: Shteti sekuestron hotelet e Veton Surroit dhe Sabit Gecit

Prokuroria Themelore e Ferizajt ka njoftuar është duke vazhduar aksionin për sekuestrimin e objekteve të ndërtuara në Brezovicë, konkretisht në zonën e III-të, te Parkut Kombëtar “Sharri”.

Paparaci mëson se gjatë këtij aksioni është sekuestruar hoteli i publicistit Veton Surroi dhe hoteli i Sabit Gecit.

Kategoritë
LajmeVendi