Ozil për Ronaldon: Ekspertët pa karrierë përpiqen të tërheqin vëmendjen nga emri i tij

Mesut Ozil mbroi CR7 me anë të një postimi në Twitter.

Konkretisht ai ka shkruar:

“Vërtet nuk arrij ta kuptoj se nga vjen ky negativitet i vazhdueshëm i shtypit për Cristianon… Mediat janë për klikime, dhe ekspertët që nuk kanë më karrierë thjesht duan vëmendjen nga emri i tij i madh duke u përpjekur të bëje të duket keq”.

Kategoritë
Sport