Pamje: Digjet një veturë në Prizren

Një veturë ka marrë flakë në qytetin e Prizrenit, në rrugën Remzi Ademaj, dhe është dashur ndërhyrja e zjarrfikësve që të shuajnë zjarrin.

Në pamjet e siguruara në Gazetën Express shihet ndërhyrja e zjarrfikësve që të shuajnë zjarrin që kishte kapluar veturën.

Kategoritë
LajmeVendi