Pamjet kapin momentin kur dikush largon nga muri i Kuvendit fotografinë e Hashim Thaçit dhe Ismail Qemalit

Një person ka hequr fotografinë e Ish-kryeministrit të Kosovës, Hashim Thaçi, dhe ish-kryeministrit të Shqipërisë, Ismail Qemali, e cila ishte vendosur në murin e Kuvendit të Kosovës.

Pas largimit kjo fotografia është hedhur në koshin e plehrave.

 

Kategoritë
LajmeVendi