Pas Ibrahimoviçit, rusja “kapi” edhe legjendarin Totti, dhe dërgoi një mesazh domethënës

Rusja që tërhoqi vëmendjen me një foto në të cilën me shaka “inskenoi” një romancë me sulmuesin suedez Zlatan Ibrahimović, tashmë ka pozuar me një tjetër legjendë të futbollit, me të cilën mburrej edhe në Instagramin e saj.

Një ruse e quajtur Lina Shokh, të kujtojmë, ka shpërndarë një foto nga pushimet e saj në Dubai ku pozon me Ibrahimoviçin pak ditë më parë dhe duke i dhënë një përshkrim interesant ka tërhequr shumë vëmendjen.

“Me të dashurin tim në pushime. Nuk mund ta fsheh më romancën tonë”, ka shkruar influencuesi krahas një fotoje të përbashkët nga plazhi, duke bërë shaka.

Por që kjo zonjë pati edhe një herë fatin, e vërtetoi një foto me një tjetër futbollist dhe zemërthyes legjendar, italianin Francesco Totti.

Lina, e cila e shfrytëzoi kohën në Dubai për të festuar 33 vjetorin e martesës së prindërve me familjen e saj, arriti të përplasej me Tottin dhe më pas ua bëri të qartë ndjekësve se do ta “zëvendësonte” me lehtësi Ibrahimoviçin me të.

“Po e tradhtoj të dashurin tim Ibrahimovic me Tottin”, ka shkruar ajo krahas fotos në rusisht, duke etiketuar të dy futbollistët.

Meqë ra fjala, Ibrahimoviç ka mbërritur në Dubai për Globe Soccer Awards, për të marrë një çmim për gjithçka që ka bërë në karrierën e tij dhe kohën e lirë e shfrytëzoi për të shëtitur në plazh dhe për të notuar në det. Ndërkohë, me të njëjtin rast mbërriti edhe Totti, i cili hapi ceremoninë e edicionit të sivjetshëm të GSA.

Rusja, e cila pati fatin të jetë atje njëkohësisht me yjet botërore, padyshim që ka kaluar shumë mirë dhe na mbetet vetëm të pyesim veten se kush do të jetë futbollisti i radhës me të cilin do të postojë një foto.

Kategoritë
Sport