Pasagjeri filmoi gjithçka, momenti kur rrëzohet aeroplani me 68 të vdekur

Punonjësit e energjencave civile kanë hequr dorë nga shpresa për të gjetur të mbijetuar pas katastrofës më të rëndë ajrore të Nepalit në dekada. Zyrtari lokal Tek Bahadur tha se shanset për të gjetur dikë të gjallë ishin “zero”.

Në videon e mëposhtme gjendet dhe video, e cila ishte filmuar nga një pasagjer në momentin e rënies së avionit.

https://twitter.com/itstheustheus/status/1614644600483844097?s=20&t=kLL-yj9NhAVuLs6VzVYndg
Kategoritë
LajmeTë ndryshme