Përplasje mes tifozëve shqiptarë dhe serbë në hyrje të stadiumit (VIDEO)

Një përplasje ka ndodhur mes tifozëve shqiptarë dhe ata serbë para fillimit të ndeshjes Zvicër-Serbi.

Kjo përplasje ka ndodhur pak para fillimit të lojës, njofton Klankosova.tv.

Ndryshe, pjesa e parë ka përfunduar me rezultat të barabartë 2-2.

Kategoritë
Sport