Plagoset nga një plumb qorr një grua në Prizren, autoambulanca arrin në vendin e ngjarjes

Një grua është goditur nga një plumb qorr, derisa ishte afër një parkingu te tregu ‘Fatoni’ në Prizren, shkruan Gazeta Sinjali.

Ngjarja ka ndodhur para pak minutash, me ç’rast Policia dhe Emergjenca janë në vendin e ngjarjes.

Kështu ka bërë të ditur një sinjalizues i Sinjalit, i cili ka dërguar edhe pamje. Rastin e ka konfirmuar edhe Policia, teksa s’kanë dhënë detaje të tjera.

Kategoritë
LajmeVendi