Po vallëzonte mbi rimorkion e kamionit në lëvizje, i riu nga Teksasi nuk e dinte se po i afrohej shtyllës së betonit të urës – përplaset për vdekje

Një incident tronditës ka ndodhur në shtetin amerikan të Teksasit. Një person që u ngjit në majë të kamionit në lëvizje në autostradë filloi të vallëzonte

Së pari, personi që u përplas në urë dhe u rrëzua mbi kamion u ngrit sërish dhe vazhdoi vallëzimin. Pak sekonda më pas ka ndërruar jetë personi që ka goditur kokën dhe qafën në mbikalim.

Pamjet e regjistruara nga një shofer makine në kalim u bënë axhendë në rrjetet sociale.

Kategoritë
LajmeTë ndryshme