Posteri i Ronaldos u hoq nga fasada e Old Trafford

Cristiano Ronaldo i dha një goditje të rëndë reputacionit të Manchester United.

Një ditë më parë, portugezi dha një intervistë në të cilën kritikoi klubin dhe tha se po e përjashtonin. Djajtë e Kuq kanë premtuar se do t’i përgjigjen komenteve të Ronaldos pasi të jenë vërtetuar të gjitha faktet. Megjithatë, me sa duket, tashmë ka një lloj reagimi.

Një poster i Cristiano Ronaldos është hequr nga fasada e Old Trafford, sipas Daily Express.

Më herët u raportua se Cristiano Ronaldo do të gjobitet me një milion paund.

Kontrata aktuale e Cristiano Ronaldos me Manchester United është deri në fund të sezonit.

Kategoritë
Sport