Presidenti Erdoğan pret në takim kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama

Takimi u mbajt në Kompleksin Presidencial në Ankara dhe u zhvillua me dyer të mbyllura për median.

Presidenti i Türkiye-s, Recep Tayyip Erdoğan, priti në një takim kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama, raporton Anadolu Agency (AA).

Takimi u mbajt në Kompleksin Presidencial në Ankara dhe u zhvillua me dyer të mbyllura për median.

Kategoritë
BotaLajme