Presidentja qëndron edhe sonte në spital

Presidentja Vjosa Osmani edhe sonte do të vazhdoj të qëndroj për trajtim, në spitalin privat që ka zgjedhur për operim. Këtë e kanë bërë të ditur burime të Indeksonline brenda klinikës.

Po ashtu ky burim ka bërë të ditur se gjendja e presidentes është e mirë dhe se arsyeja që ajo po qëndron edhe sonte në klinikë është që të mbikqyret gjendja e saj shëndetësore.

Ndryshe, Osmani mbrëmë pasi që ka pasur probleme me idhëz, i është dashur t’i nënshtrohet një operacioni

Kategoritë
LajmeVendi