Propozimi për martesë i cili po bëhet viral, tifozët “çmenden” kur ajo thotë “po (Video)

Pas ndeshje mes Anderlecht dhe Standard Lieage, një lojtar ka vendosur t’i propozojë partneres së tij.

Në këtë propozim fantastik u përfshinë tifozët edhe lojtarët. Ndërsa lojtari u ul në gjunjë, shokët e tij të skuadrës dhe anëtarët e stafit formuan një rreht të madh pranë tij. E dashura e tij nuk u besonte syve dhe e emocionuar pranoi propozimin, një vendim që u prit me gëzim të madh nga tifozeria të cilët u ngritën në këmbë duke kënduar e kërcyer.

Kjo video ka thyer rrjetin duke u bërë virale.

Kategoritë
Sport