Pse Princ Herri u largua me nxitim nga kurorëzimi i babait të tij?

Pasi pa nga afër ndërsa babai i tij u kurorëzua mbret më 6 maj, Princi Harry bëri një dalje të nxituar.

Unë po shkoj direkt në aeroport,” tha Harry sipas një burimi të HELLO!. Princi la gruan e tij, Meghan Markle, në shtëpinë e tyre në Montecito me dy fëmijët e tyre, Princin Archie dhe Princeshën Lilibet.

Princi Harry ishte në Britaninë e Madhe për të marrë pjesë në kurorëzimin e babait të tij, Mbretit Karl, i cili u zhvillua në të njëjtën ditë me ditëlindjen e Archie.

Kategoritë
BotaLajme