Publikohet formacioni zyrtar i Galatasaray, Rashica përsëri në bankën rezervë

Me fillim nga ora 19:00 në kuadër të javës së dhjetë të Superligës së Turqisë do të zhvillohet ndeshja mes Kayserispor dhe Galatasaray, transmeton Gazeta Metro.

Anësori i Kombëtares së Kosovës, Milot Rashica edhe këtë takim do ta fillojë si rezervist.

Kategoritë
LajmeSport