Publikuar fotot e familjes Beckham nga pushimet e tyre në Kroaci (Foto)

Janë publikuar fotot ekskluzive të David dhe Victoria Beckham nga pushimet e tyre në Kroaci.

Siç ishte publikuar më parë nga Dubrovnik Daily, ata po qëndrojnë në ishullin Lopud, pra në kompleksin luksoz Lopud 1483, i cili dikur ishte një manastir françeskan.
Ata mbërritën në Kroaci për të festuar 23 vjetorin e martesës, si dhe ditëlindjen e 11-të të vajzës së tyre Harper, e cila gjithashtu udhëtoi me ta.

“Thonë se nuk është qesharak, thonë nuk qesh kurrë. Ata thanë se nuk do të zgjasim. Sot festojmë 23 vjet martesë. David, ti je gjithçka ime. Të dua shumë”, ka shkruar Victoria më herët në profilin e saj në Instagram. .

Para disa ditësh ata janë parë në restorantin Bowa në Shipan. Fotografia ishte rreptësisht e ndaluar. Para Kroacisë, ata ishin në Paris dhe Venecia.

Kategoritë
Sport