“Radio televizioni i Kurtit”, prezantuesja e RTK-së rrëfen momentin e sikletshëm kur u ndërpre në lajme

Prezantuesja e lajmeve në RTK, Alketa Gashi – Fazilu, ka fol në “Kendiv” për momentin e sikletshëm kur u ndërpre nga aktivisti i PSD-së, Nol Nushi, me pankartën “Radio televizioni i Kurtit”.

Ajo pohoi se nuk kishte kohë për të menduar asgjë dhe se nuk është pishman për asgjë.

“Unë jam nana e vakive, duket pak si e montuar kur e sheh, por gjithçka ishte e papritur”, u shpreh prezantuesja.

Kategoritë
LajmeVendi