Rama dhe delegacioni i Kosovës në Vlorë, vijon kremtimi i festës së Pavarësinë

Kryeministri Edi Rama dhe delegacioni i Kosovës në vijimësi të kremtimeve dhe aktivitete të ndryshme dedikuar kësaj dite të shënuar për shqiptarët, kanë vizituar qytetin e Vlorës.

Rama, Kurti, Vjosa Osmani, Bajram Begaj dhe politikanë të tjerë të dy vendeve kanë ecur nëpër rrugët e Vlorës dhe më pas janë ndalur në sheshin pranë bashkisë.

Ata janë përshëndetur nga qindra qytetarë të Vlorës, të cilët kanë dalë për të festuar këtë ditë të shënuar.

Kategoritë
LajmeLajmet KryesoreRajoni