Raportohet së djali vrau nënën e tij në Pejë

Një person dyshohet se ka vrarë nënën e tij në një fshat të Pejës, ka raportuar sot Sinjali, duke u thirrur në burimet nga Prokuroria e Pejës.

Policia Rajonale e Pejës i ka thënë Gazetës Express se nuk mund ta konfirmojnë rastin dhe se janë duke mbledhur informacione, për të dalë me një njoftim pak më vonë.

Kategoritë
LajmeVendi