Ronaldinho ka reaguar furishëm ndaj shakasë që i kanë përgatitur tiktokers

Futbollisti legjendar brazilian Ronaldinho ka reaguar dhunshëm pasi një tiktoker i ka shkelmuar topin nëpër këmbë dhe video e situatës së përmendur është bërë e njohur në rrjetet sociale.

TikTokers e ka “mirëpritur” Ronaldinhon në hyrje të stadiumit dhe me siguri nuk e kanë pritur një reagim kaq të dhunshëm prej tij. Pasi kuptoi se çfarë kishte ndodhur, braziliani legjendar i tërbuar shkoi drejt shokut të tij tiktoker dhe më pas, dukshëm i mërzitur, goditi topin.

Reagimi i tij ka habitur djemtë të cilët sigurisht kanë tentuar të bëjnë shaka me të, por edhe të fitojnë popullaritet për shkak të lëvizjes që kanë bërë, por duket se nuk e kanë bërë në momentin e duhur dhe se braziliani në atë moment e ka bërë. nuk e kuptoj si shaka.

Karriera e Ronaldinhos zgjati nga viti 1998 deri në vitin 2015 dhe ai u bë kampion bote në vitin 2002 me kombëtaren braziliane.

Me Barcelonën, ai fitoi Champions League në 2006, dhe fitoi dy Topa të Artë për lojtarin më të mirë në botë.

Kategoritë
Sport