Ronaldo e la plotësisht në hije Georginën për ditëlindjen e saj, spanjollja nuk e fsheh dot zhgënjimin

E fejuara e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez festoi ditëlindjen e saj të 29-të, por duket se festa nuk doli ashtu siç e kishte imagjinuar.

Gjegjësisht, Georgina dhe Ronaldo nuk kanë hyrë së bashku në restorantin luksoz ku është organizuar festa. Georgina ka hyrë e para me fëmijët me një shprehje serioze në fytyrë dhe portugezi me miqtë e tij.

E teksa hynin në restorant, të gjithë i fotografuan Ronaldon, ndërsa Georgina u injorua plotësisht.

Pas darkës qindra fansa takuan Ronaldon para restorantit dhe Georgina sërish ra në plan të dytë.

Spanjollja ende nuk ka treguar se çfarë mori nga i fejuari i saj për ditëlindjen e tij dhe i dhuroi atij një Rolls Royce të shtrenjtë këtë Krishtlindje.

Kategoritë
Sport