Ronaldo përmes një videoje bëri urimin për festën e Fitër Bajramit

Cristiano Ronaldo ka uruar të gjithë besimtarët për festën e Fitër Bajramit.

Urimi i yllit portugez ishte i shkurtër, por padyshim se ishte shumë i mirëpritur nga tifozët e tij dhe jo vetëm.

Ronaldo urimin e bëri në gjuhën arabe.

“Eid Mubarak” dëgjohet duke thënë ai në një video të publikuar nga klubi i tij, Al-Nassr.

 

Kategoritë
Sport