Rrugët ‘full’ me para që ranë nga një motoçiklet pas aksidenti, pamje se si shoferët ndalen për t’i mbushur xhepat

 Ünal Coşkun, i cili dje mori 150 mijë euro nga Beylikdüzü në Pazarin e Madh të Stambollit, u përball me një ngjarje që nuk e kishte planifikuar gjatë kthimit me paratë kur transaksioni u anulua.

Coşkun, i cili ka ardhur në rrugën bregdetare të Zeytinburnu rreth orës 16.00 pas një aksidenti paratë që ishin në xhepat e palltos së tij u derdhën në rrugë

Kur automjetet kaluan mbi valutë të lidhur me goma dhe paratë u shpërndanë nga era, korrieri ndaloi qarkullimin dhe tentoi të merrte paratë.

Drejtuesit dhe ata që kanë dalë nga automjetet kanë ndihmuar korrierin.

85 mijë euro të humbura

Sipas lajmeve të DHA; Ndonëse korrieri i regjistroi ato momente me celularin e tij që të mos i vidheshin paratë, u deklarua se kanë humbur 85 mijë euro

<iframe src=”https://videonuz.ensonhaber.com/player/253305?w=620&h=360″ frameborder=”0″ scrolling=”no” width=”100%” height=”360″ name=”224112″></iframe>

 

Kategoritë
LajmeTë ndryshme