Santiago Bernabeu i ri do të jetë kryevepër, katër fusha të ndryshme në një stadium të vetëm (Video)

Stadiumi i Real Madrid, Santiago Bernabeu është duke u rinovuar dhe pamjet 3D të publikuara janë të mahnitshme.

Pamjet e reja tregojnë se Santiago Bernabeu nuk do të jetë vetëm një stadium për ndeshje futbollir, por edhe më shumë. Stadiumi do të presë evente të basketbollit, tenisit por edhe të futbollit amerikan, Rugby.

Një investim i jashtëzakonshëm nga ana e klubit spanjoll.

Kategoritë
Sport